wersja testowa serwisu

Za nami kolejne mecze Grabowskiej Ligi Halowej. Już tylko dwie drużyny z kompletem punktów

81801211_3112235555473152_3182985814795616256_n

W miniony weekend rozegrano mecze 5 i 6 kolejki Grabowskiej Ligi Halowej. Dwie serie spotkań przyniosły mnóstwo emocji, kilkadziesiąt interwencji bramkarzy i aż 120 bramek w 10 spotkaniach.

Większość spotkań było bardzo wyrównana. O tym, że nie wolno lekceważyć żadnej drużyny przekonali się niepokonani liderzy FC Łęczyca, którzy mieli chwilę niepewności, gdy Płomień był bliski wyrównania stanu rywalizacji. 

Szanse na wygranie całej Ligi stracili Młodzi Oldboye, którzy polegli podczas ciężkiego weekendu w spotkaniach z drużynami FC Łęczyca i Niezniszczalni. Dwie porażki sprawiły, że spadli oni na 4 pozycję, a na miejsce 3 awansował po dwóch zwycięstwach zespół Gonzo 108. Bezpośredni mecz obydwu drużyn może zdecydować która z nich zajmie miejsce numer 3 w Grabowskiej Lidze Halowej.

Ciekawie wygląda także klasyfikacja strzelców. Jeszcze dwie kolejki temu wydawało się, że Bogdan Pacałowski pewnie zgarnie nagrodę dla najlepszego strzelca, ale rozstrzelał się napastnik Błękitnych Ciosny Łukasz Kociszewski, któremu brakuje już tylko czterech bramek do lidera. Zobaczymy, kto na koniec rozgrywek będzie cieszył się ze statuetki i nagrody.

- Na kolejną kolejkę zapraszamy 19 stycznia. Kolejny tydzień jest wolnym od rozgrywek naszej ligi. Bądźcie z nami i obserwujecie nasz Fanpage, ponieważ już w tym tygodniu pojawią się dwa konkursy dla śledzących rozgrywki naszej ligi halowej - informują przedstawiciele Grabowskiej Ligi Halowej.