wersja testowa serwisu

Zawodnicy Hurtapu Łęczyca mają apetyt na złote medale. W weekend turniej finałowy MMP U-19 w Futsalu

U-19
fot. Hurtap Łęczyca

W dniach 26-28 lutego zawodnicy Hurtapu Łęczyca będą uczestniczyli w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w Futsalu, które zostaną rozegrane w Bielsko-Białej.

W meczach grupowych łęczycanie spotkają się z LZS Bojano, Tech Project Jarosław i Gwiazdą Ruda Śląska. Najlepsze dwa zespoły będą miały możliwość gry w fazie pucharowej, która zaplanowana jest na niedzielę.

- Nasi łęczyccy Wicemistrzowie Polski U-18 poprzedniego sezonu, obecnie grający w kategorii U-19, tym razem mają apetyt na złoto. Poprzednio ulegli Rekordowi Bielsko-Biała, tracąc w meczu finałowym tylko jedną bramkę - podkreśla Anna Straszewska, Dyrektor Sportowy Klubu Sportowego Hurtap Łęczyca. - Wszystkie mecze będą transmitowane za pośrednictwem Internetu, linki do transmisji znajdują się w aktualnościach na oficjalnej stronie futsalowych mistrzostw młodzieżowych www.futsalmmp.pl.

Hurtap będą reprezentowali: Mateusz Prochoń, Dawid Misiak, Grzegorz Kaźmierczak - Oskar Błoch, Jakub Frontczak, Kacper Góralczyk, Dawid Jarczyński, Kacper Jaworski, Krzysztof Pionko, Krystian Radecki, Mateusz Sobociński, Hubert Włodarczyk.
Trenerami są: Andrzej Antos i Robert Czekalski.