wersja testowa serwisu

Zawodnicy Lotnika Łęczyca odwiedzili Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 w Łodzi

Zawodnicy Lotnika Łęczyca odwiedzili Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 1 w Łodzi
fot. nadesłane

Zawodnicy MMKS Lotnik Łęczyca, wraz ze sztabem szkoleniowym, uczestniczyli w spotkaniu z Zarządem Partnera Strategicznego klubu, czyli Wojskowych Zakładów Lotniczych nr 1 w Łodzi. Spotkanie odbyło się w piątek, 17 września z inicjatywy WZL nr 1.

Z reprezentacją Lotnika Łęczyca spotkali się Marcin Nocuń – Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny oraz Jarosław Gawryś - Członek Zarządu, Dyrektor Marketingu i Rozwoju. Łęczycanie mieli także okazję zwiedzić zakład Partnera Strategicznego.

- Zarząd życzył nam wielu sukcesów w nadchodzącym sezonie, zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i rozgrywkach wojskowych. Pan Prezes Marcin Nocuń podkreślił, że Zarząd Spółki jest bardzo zadowolony ze współpracy z naszym klubem i zapewnił, że współpraca zostanie przedłużona na kolejne sezony - relacjonuje przebieg spotkania Prezes MMKS Lotnik Łęczyca, Robert Łukasiewicz.

Zawodnicy Lotnika zapewnili, że w nadchodzącym sezonie będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony w nowej, zreformowanej II Lidze Siatkówki Mężczyzn.

Zobacz zdjęcia: