wersja testowa serwisu

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w Łęczycy. Poznaliśmy terminy i szczegóły

smieci-wielki-gabaryt

Uprzejmie informujemy mieszkańców Miasta Łęczyca o terminach odbioru odpadów wielkogabarytowych w roku 2021. W celu ułatwienia odbioru, odpady należy wystawić w dniu zbiórki w godzinach: od 6.00 do 7.00.

Terminy odbioru dla zabudowy jednorodzinnej:

  • 9 marzec – rejon 1 i 2
  • 28 kwiecień – rejon 3
  • 26 maj – rejon 4

Terminy odbioru dla zabudowy wielorodzinnej:

  • 9 marzec: 18 Stycznia, Belwederska od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego do stacji PKP bez numeru 50A, Bitwy nad Bzurą, Dominikańska, Grodzkiej, Jana Pawła II, Kaliska od Placu Kościuszki do ulicy Aleje Jana Pawła II, Kaliska od skrzyżowania z ulicą Zachodnią do granicy miasta, Kilińskiego, Konopnickiej numery nieparzyste, Kościelna, Kościuszki, Kowalska, Lotnicza, Osiedlowa, Panieńska, Poznańska z wyjątkiem 23 i 25, Przedrynek, Sienkiewicza, Wrzosowa, Zamkowa, Związku Walki Zbrojnej, Żydowska.
  • 14 kwiecień: Belwederska ( od nr 1 do skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego), Dworcowa, Kopalniana, Ozorkowskie Przedmieście, Ozorkowska, Poznańska (23,25), Szkolna, Kaliska (od al. J. Pawła do skrzyżowania z ul. Zachodnią, M. Konopnickiej (nr parzyste),Wojska Polskiego, Zachodnia

Zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Łęczyca meble i inne odpady wielkogabarytowe odbierane są dwa razy w roku w formie tzw. wystawek przez przedsiębiorcę odbierającego odpady komunalne od właścicieli nieruchomości zamieszkałych.

W celu ułatwienia odbioru, odpady należy wystawić w dniu zbiórki w godzinach: od 6.00 do 7.00:

  • w przypadku zabudowy wielorodzinnej w miejscach wyznaczonych do gromadzenia odpadów,
  • w przypadku zabudowy jednorodzinnej przed posesję.

W bieżącym roku usługa jest świadczona przez Konsorcjum w składzie: Lider: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy Sp. z o.o., 99 – 100 Łęczyca, ul. Tumska 2, Partner: PreZero Service Centrum Sp. z o.o., ul. Łąkoszyńska 127, 99 – 300 Kutno.

źródło: UM Łęczyca