wersja testowa serwisu

Zbliża się muzyczny wieczór wybuchowy w Łęczycy. W Domu Kultury wystąpi Katarzyna Żak

Zrzut-ekranu-2020-02-18-o-08.58.16

W środę, 11 marca w Domu Kultury w Łęczycy odbędzie się koncert mocno teatralny "Bardzo śmieszne piosenki" w wykonaniu Katarzyny Żak. Bilety w cenie od 50 do 70 złotych do nabycia w sekretariacie DK.

Aktorka wraz z zespołem muzycznym zaprasza publiczność od piętnastego do 99 roku życia do wspólnej zabawy, przypominając czym tak naprawdę jest piosenka aktorska i jak przy pomocy piosenki pokazać przeróżne wcielenia kobiece, od zranionej kury domowej, rozpaczliwie zakochaną, kobietę uwikłaną w uzależnienie, morderczynię, po wampa z kieliszkiem chianti w ręku.

- Metamorfozy następują w szalonym tempie, aktorka co chwila zmienia część kostiumów i rekwizyty, bo przecież każda kobieta jest inna. Nie daje widzowi na chwilę wytchnienia, zapraszając do interakcji i wspólnego śpiewania, a ponieważ większość piosenek jest widowni znana - publiczność ma uśmiech na ustach po ostatni bis - czytamy w opisie wydarzenia.

Premiera miała miejsce w sierpniu 2017 r. w Teatrze Atelier w Sopocie. W listopadzie 2019 roku Katarzyna Żak koncertem "Bardzo śmieszne piosenki" wygrała Festiwal Teatralny im. K. Sienkiewicz w Rawiczu.