[ZDJĘCIA] Dziesięć medali młodzików MKLA Łęczyca w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego

IMG_5555

Dziesięć medali podczas odbywających się w hali RKS-u Łódź Mistrzostw Województwa zdobyli młodzicy MKLA Łęczyca.

Złoty medal w biegu na 60 m przez płotki z rekordem życiowym (9.92 s) zdobył Szymon Matusiak. Zajął także trzecie miejsce w konkursie skoku w dal (5.39 m). Drugi tytuł mistrzowski przypadł tyczkarzowi Szymonowi Dudce (3.04 m). Ten sam zawodnik uplasował się również na trzeciej pozycji biegu płotkarskiego (10.95 s).

Sebastian Antosiak wywalczył srebrny medal w skoku wzwyż (155 cm) i w biegu na 60 metrów przez płotki (10.60 s). Srebro w skoku o tyczce przypadło Filipowi Bartczakowi (2.64 m), a brąz - Kamilowi Kaczyńskiemu (2.44 m). Obaj poprawili rekordy życiowe.

W biegu na 60 metrów przez płotki dziewcząt na trzeciej pozycji uplasowała się Natalia Bieniak. W konkursie pchnięcia kulą chłopców to samo miejsce zajął Krzysztof Lewiński (10.70 m). Oboje zakończyli zmagania z rekordami życiowymi.

Wiele bardzo dobrych wyników uzyskiwali także pozostali zawodnicy.