wersja testowa serwisu

[ZDJĘCIA] Trwają sportowe ferie z MKLA Łęczyca

IMG_5623

Tradycyjnie, jak co roku w okresie ferii zimowych, MKLA Łęczyca zorganizował otwarte zajęcia dla wszystkich chętnych chcących czynnie spędzić wolny czas. Można skorzystać z siłowni, pograć w koszykówkę, czy wziąć udział w treningu lekkoatletycznym. Hala Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy jest otwarta od 10.00 do 12.00 dla uczniów ze wszystkich łęczyckich szkół.

Najlepsi zawodnicy wyjechali na zgrupowania kadry narodowej i kadry województwa łódzkiego. Trener Robert Kubiak wraz z dwoma swoimi wychowankami trenuje z w Spale na obozie specjalistycznym Polskiego Związku Lekkiej Atletyki z najlepszymi tyczkarzami w Polsce.

Młodzi łęczyccy lekkoatleci mogą bezpośrednio podglądać, czy też wysłuchać mistrzowskich rad Piotra Liska. Płotkarze i wieloboiści spotkali się na obozie w Bydgoszczy i tam przygotowują się do Mistrzostw Polski, które już za miesiąc odbędą się w pięknej arenie w Toruniu. Pozostali zawodnicy z większymi aspiracjami walczą nadal o uzyskanie minimów dających prawo udziału w zawodach mistrzowskich biorąc udział w halowych mityngach kwalifikacyjnych.

- Zajęcia odbywać się będą codziennie do końca ferii. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnej sportowej zabawy - informuje Mirosław Andrysiak, Prezes MKLA Łęczyca.