wersja testowa serwisu

[ZDJĘCIA] Wystartowała Grabowska Liga Halowa. Były emocje i dużo goli

78839129_463464434357043_9048823045526913024_n

Za nami pierwsza kolejka rozgrywek Ligi Halowej w Grabowie. Emocji nie zabrakło, każdy mecz obfitował w mnóstwo sytuacji bramkowych. Pierwszego dnia padły 53 bramki! Mogłoby być ich więcej, ale w bardzo dobrej dyspozycji byli bramkarze. Wielu z nich już pierwszego dnia pokazało, że będą walczyć o statuetkę tego najlepszego na koniec rozgrywek.

Amatorka FC - FC Łęczyca 1:18
Pokaz siły drużyny z Łęczycy, która jest oparta na zawodnikach zeszłorocznych zwycięzców Grabowskiej Ligi Halowej. Młodzi zawodnicy z Amatorki FC bardzo źle trafili w pierwszym spotkaniu, ale mamy nadzieję, że w następnej kolejce pokażą pełnie swoich umiejętności.

Młodzi Oldboye - Huragan Błonie 3:1
Mecz pełen emocji. Mnóstwo sytuacji po obu stronach. Zwycięstwo gospodarze po części zawdzięczają bardzo dobrej postawie bramkarza, który bardzo pozytywnie zaskoczył kibicujących.

Płomień - Błękitni Ciosny 4:8
Drugi zespół z Iskry postawił twarde warunki debiutującym w Grabowskiej Lidze Halowej drużynie Błękitnych. W końcowym rezultacie to debiutanci okazali się lepsi, udowadniając swoją przewagę w drugiej połowie meczu.

Iskra - Niezniszczalni 1:3
Bardzo emocjonujące spotkanie. Wicemistrzowie z zeszłego roku napotkali na duży opór odświeżonej drużyny z Góry Św. Małgorzaty. Przez całe spotkanie więcej sytuacji stworzyli sobie gracze Niezniszczalnych, ale bramkarz Iskry popisał się kilkoma niesamowitymi interwencjami.

FC Drzewce - Gonzo 108 4:10
Zespół Gonzo 108 potwierdził swoje aspiracje do walki o podium w tegorocznej lidze halowej. Przez całe spotkanie zawodnicy tej drużyny stwarzali sobie sytuacje i końcowy wynik nie jest najwyższym wymiarem kary dla FC Drzewce. 

W kolejnej kolejce, w niedzielę, 8 grudnia, w pierwszym spotkaniu dnia zapowiada się arcyciekawy mecz Niezniszczalni z Gonzo 108. Obydwie drużyny od samego początku zapowiadają walkę o pierwsze miejsce. Zobaczymy, która z nich przybliży się do zamierzonego celu.

Najlepsi strzelcy:
1. Marcel Brzeziński (FC Łęczyca) - 5 bramek
2. Bogdan Pacałowski (FC Łęczyca) - 4 bramki
3. Krzysztof Kubiak (FC Łęczyca) - 3 bramki
3. Jacek Woźniak (Płomień) - 3 bramki