wersja testowa serwisu

[ZDJĘCIA] Za nami kolejna runda Szkolnej Ligi Strzeleckiej. Zawodnicy rywalizowali w Łęczycy

86184714_1195486063978323_1875141317948866560_n

We wtorek, 11 lutego Szkolne Koło Strzeleckie Kadet zorganizowało II rundę V edycji Szkolnej Ligi Strzeleckiej. Na zaproszenie przedstawiciele "Kadeta" do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Łęczycy przybyły drużyny strzeleckie z Kłodawy, Koła, Kościelca i Powiercia (łącznie 8 drużyn).

Nasze Koło Strzeleckie reprezentowali: Sylwia Mikołajczak, Magdalena Andrysiak, Amelia Kucharczyk, Szymon Olszewski, Szymon Osowski, Paweł Krawczyk. Patrycja Kubiak, Gabriel Retkowski, Mariusz Gąsiński, Krzysztof Brygier i Mateusz Opas.

Strzelcy z Łęczycy uzyskali wynik 471 punktów, który dał im piąte miejsce. Najlepszy wynik spośród naszych zawodników uzyskała, podobnie jak podczas poprzednich zawodów w Kościelcu, Amelia Kucharczyk z wynikiem 84 punktów.

Warto podkreślić zaangażowanie naszych uczniów w organizację i sprawny przebieg zawodów - tylko dzięki nim mogły się one odbyć.

Nagrody dla strzelców zostały ufundowane przez Starostę Łęczyckiego, Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Łęczycy oraz Szkolne Koło Strzeleckie Kadet.

Następne zawody odbędą się 3 marca w Szkole Podstawowej nr 1 w Kłodawie. Czekamy na kolejną rundę!