Za nami Mistrzostw Powiatu w Drużynowych i indywidualnych Biegach Przełajowych

dsc01801

W Parku Miejskim w Łęczycy zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych i Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiadzie.

W pierwszej kategorii wystartowały 33 dziewczynki i 43 chłopców. Pierwsze miejsce w kategorii dziewcząt zdobyła Zuzanna Lisewska z SP w Górze św. Małgorzaty oraz Amelia Konieczna z SP 1 Łęczyca. Drugie miejsce przypadło Karinie Bytner (SP nr 3 Łęczyca), a trzecie - Nadii Jasińskiej (SP nr 4 Łęczyca). W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Michał Boczkowski z SP nr 1 Łęczyca, drugie miejsce - Krystian Nowakowski (SP w Górze św. Małgorzaty), a trzecie miejsce - Rafał Bartczak (SP nr 3 Łęczyca).

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej wystartowały 42 uczennice oraz 36 chłopców. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Natalia Bieniek (SP w Witoni), drugie miejsce - Aleksandra Majchrzak (SP w Górze św. Małgorzaty), a trzecie - Natalia Krysiak (SP w Witoni). Chłopcy: pierwsze miejsce zajął Olaf Grzelak (SP nr 3 Łęczyca), drugie miejsce Filip Dudka (SP nr 1 Łęczyca), a trzecie miejsce - Dariusz Tomczak (SP w Witoni).

W kategorii Licealiada wystartowały 34 dziewczęta i 35 chłopców. Wśród dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Julia Jaszczak (I LO w Łęczycy), drugie miejsce - Dominika Królak z ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy, a trzecie miejsce Wiktoria Balcerzak (również ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy). Chłopcy: pierwsze miejsce Hubert Bauer (ZS im J. Grodzkiej w Łęczycy), drugie miejsce Mateusz Grabski (ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy), a trzecie miejsce - Mateusz Pałczyński (ZS im. J. Grodzkiej w Łęczycy).

W Drużynowych Biegach Przełajowych kategoria Igrzysk Dzieci klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt wyglądała następująco: