Wojewódzkie Mistrzostwa "Gry i Zabawy Dla Osób Niepełnosprawnych". Trwają zapisy na imprezę!

competition-3377869_1280
fot. poglądowe/ Pixabay

W nadchodzącą niedzielę 10 lipca w Zelowie odbędą się Wojewódzkie Mistrzostwa "Gry i Zabawy Dla Osób Niepełnosprawnych".  W tej chwili trwają zapisy na imprezę, a uczestnikiem imprezy może być każda osoba posiadająca przeczenie o niepełnosprawności.

Impreza ta przeznaczona jest dla każdego mieszkańca Województwa Łódzkiego posiadającego orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Cel mistrzostw to przede wszystkim doskonała zabawa i sportowa rywalizacja oraz integracja osób o specjalnych potrzebach ze środowiskiem.

Zawody zostana rozegrane na orliku przy Szkole Podstawowej nr 4 w Zelowie (ul. Sienkiewicza 51) w najbliższą niedzielę 10 lipca o godzinie 15:00. Zgłoszenia imienne przyjmowane są do 9 lipca do godz. 18:00, pod numer telefonu: 606-728-552. Regulamin dostępny na stronie: odzkielzs.pl

Organizatorem zawodów jest Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Łodzi, Urząd Miasta i Gminy w Zelowie, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Bełchatowie, Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie oraz ULKS "Kusy" Łobudzice.