Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy otworzył drzwi dla ósmoklasistów

Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy otworzył drzwi dla ósmoklasistów

Tegoroczni absolwenci szkół podstawowych mogli zapoznać się z ofertą Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. Specjalnie dla nich przygotowany został Dzień Drzwi Otwartych.

Mury „Grodzkiej" już od godzin porannych tętnią życiem. Na terenie całej placówki rozstawione zostały specjalne stoiska promujące poszczególne kierunki nauczania oraz całą ofertę edukacyjną na zbliżający się rok szkolny. 

Dla uczestników przygotowana została gra terenowa, podczas której nie brakowało dobrej zabawy, ale także nauki. Ósmoklasiści mogli także wykazać się zdobytą do tej pory wiedzą. Przybyli uczniowie mogli podczas niej zdobywać punkty, a całość została podsumowana loterią.

- Mam nadzieję, że nasze dzisiejsze przedsięwzięcie spełni swoje zadanie i w przyszłym roku powitamy w murach naszej szkoły liczną rzeszę tegorocznych absolwentów szkół podstawowych - powiedział ELE24 Dyrektor „Grodzkiej", Krzysztof Wójcik. - Oferta dla nich jest bogata. W klasach technicznych prowadzimy nauczanie w zawodach poszukiwanych, popularnych i atrakcyjnych na rynku pracy, takich jak technik elektronik, technik analityk, technik informatyk, technik fotografii i multimediów oraz technik ekonomista. Mamy również liceum ogólnokształcące, które kształci w profilach humanistycznym, matematyczno-geograficznym oraz biologiczno-chemicznym. Ten ostatni profil jest jednocześnie klasą mundurową.

Społeczność Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy zapewniła swoim dzisiejszym gościom także poczęstunek oraz wiele innych niespodzianek i atrakcji. Z pełną oferty placówki można zapoznać się na www.zsimjg.org.pl, natomiast poniżej publikujemy materiał filmowy oraz zdjęcia z dzisiejszego Dnia Drzwi Otwartych. 

Zobacz film: 
Zobacz zdjęcia: