Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy otworzył drzwi dla ósmoklasistów

Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy otworzył drzwi dla ósmoklasistów

Tegoroczni absolwenci szkół podstawowych mogli zapoznać się z ofertą Zespołu Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy. Specjalnie dla nich przygotowany został Dzień Drzwi Otwartych.

Mury „Grodzkiej" już od godzin porannych tętniły życiem. Na terenie całej placówki rozstawione zostały specjalne stoiska promujące poszczególne kierunki nauczania oraz całą ofertę edukacyjną na zbliżający się rok szkolny.

Dla uczestników przygotowano escape room'y, gdzie nie brakowało dobrej zabawy, ale także nauki. Ósmoklasiści mogli także wykazać się zdobytą do tej pory wiedzą. Nie zabrakło także poczęstunku.

- W ofercie szkoły mamy zarówno profile w liceach ogólnokształcących oraz technikum - powiedział ELE24 Dyrektor „Grodzkiej", Krzysztof Wójcik. - Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej do szkoła z tradycjami, którą wybierali rodzice, teraz ich dzieci, z czego jesteśmy bardzo dumni, co świadczy o tym, że jakość nauczania w naszej szkole jest na wysokim poziomie. 

Z pełną oferty placówki można zapoznać się na www.zsimjg.org.pl, natomiast poniżej publikujemy materiał filmowy oraz zdjęcia z dzisiejszego Dnia Drzwi Otwartych.

Zobacz zdjęcia: