wersja testowa serwisu

Złamali koronawirusowe zakazy. W skierniewickim klubie fitness ćwiczyło kilkanaście osób

plank-2054729_960_720

W codziennej służbie funkcjonariusze policji, często wspólnie z Powiatową Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Skierniewicach, sprawdzają czy przestrzegane są obowiązki związane ze zwalczaniem epidemii. Przypominają o konieczności zadbania o zdrowie swoje i innych, poprzez stosowanie środków profilaktycznych do ochrony przed wirusem.

Patrole kontrolują między innymi placówki handlowe, środki transportu, sprawdzają kluby fitness i siłownie, a także miejsca ogólnodostępne. W trakcie poniedziałkowej służby, 4 stycznia 2021 roku, funkcjonariusze wspólnie z pracownikiem PSSE w Skierniewicach podczas prowadzonych kontroli zastali w jednym ze skierniewickich klubów fitness 17 osób, z których znaczna większość korzystała z urządzeń do ćwiczeń. Sanepid wszczął postępowanie administracyjne.

Policjanci przypominają o obostrzeniach. Będąc coraz bliżej możliwego końca epidemii nie odpuszczajmy, stosujmy się do zaleceń i używajmy środków profilaktycznych, w tym osłaniających nos i usta, dbajmy o higienę i dystans społeczny. Nie ryzykujmy zdrowia swojego i innych. 

źródło: KMP w Skierniewicach