wersja testowa serwisu

Zlot FoodTrucków i Kino Plenerowe. Burmistrz Jacek Socha zaprasza do Ozorkowa

Zrzut-ekranu-2021-06-16-o-13.16.06

Burmistrz Ozorkowa Jacek Socha zaprasza do Ozorkowa na pierwszy w historii miasta Zlot FoodTrucków oraz seans kina plenerowego.

W ramach kina plenerowego odbędzie się pokaz filmu "Parasite" – hitu z 2019 r., zdobywcy 4 Oscarów, w tym za najlepszy film i reżyserię. Bezpłatny seans pod gołym niebem rozpocznie się o godz. 21.30 Ekran i 150 leżaków mobilnego kina Charlie ustawiony będzie na terenie przy hali sportowej, ul. Traugutta 2. Organizatorem przedsięwzięcia jest Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie.

Tego samego dnia, od godziny 12:00 na Placu Jana Pawła II w Ozorkowie rozpocznie się Zlot Foodtrucków. Na miłośników smaków kuchni street foodowej (ulicznej) czekać będzie prawdziwa uczta. Podczas zlotu food trucków będzie można spróbować potraw z różnych stron świata; od popularnych burgerów i frytek, poprzez dania uliczne kuchni azjatyckiej, meksykańskiej i innych.

Poza food truckami znajdzie się też Strefa Orzeźwienia – stoiska z napojami, Food Court – bezpieczna strefa z ławostołami i Strefa Juniora – atrakcje dla najmłodszych: dmuchańce, stoiska z zabawkami, balonami, i z watą cukrową. Zlot potrwa do niedzieli, 20 czerwca do godziny 20:00.

Szczegóły w poniższym materiale filmowym: