wersja testowa serwisu
  • EKO-GAZ Łęczyca
  • BHP Łęczyca

Znamy repertuar kinowych seansów w ramach prezentu na Dzień Dziecka

movie-918655_960_720

Sytuacja związana z koronawirusem wymusiła rezygnację z pewnych tradycyjnych imprez odbywających się w naszym mieście. Jedną z nich były koncerty i inne atrakcje organizowane w związku z Międzynarodowym Dniem Dziecka. Pamiętając o najmłodszych i tych trochę starszych mieszkańcach Łęczycy Burmistrz Paweł Kulesza zaprasza na kinowe seanse organizowane w ramach Dnia Dziecka.

Zasady są bardzo proste – dzieci i młodzież do 18 lat z terenu miasta Łęczyca będą mogły skorzystać z jednego, bezpłatnego biletu do Kina Górnik w terminie od 13 czerwca do 31 lipca.

Pierwsze seanse, z których można skorzystać na powyższych zasadach, ruszają już w tę sobotę (13 czerwca). Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem Kina Górnik tutaj oraz na stronie – http://www.kinogornik.pl/

13 czerwca (sobota); 14 czerwca (niedziela); 17 czerwca (środa)
13:30
Sonic. Szybki jak błyskawica – animacja; dubbing
14:30 i 16:30
Naprzód – animacja
17:00 i 19:00
Wierzę w Ciebie

Sonic. Szybki jak błyskawica
Film stworzony na podstawie serii gier komputerowych: „Sonic the Hedgehog". Tytułowy jeż Sonic, słynący z super-szybkości trafia na Ziemię z alternatywnego wymiaru. W nowej rzeczywistości pomaga mu miejski szeryf Tom Wachowski, a bohaterowie łączą siły w walce przeciw Robotnikowi (Jim Carrey).

Naprzód
Nastoletni bracia i zarazem elfy Ian i Barley żyją w świecie, w którym magia została porzucona na rzecz technologii. Okazuje się, że dzięki magii właśnie, na jeden dzień mogą przywrócić do życia ich dawno zmarłego ojca. W wyniku przerwania zaklęcia, bracia wyruszają w podróż, aby je dokończyć.

Wierzę w Ciebie
Historia miłości wystawiona na próbę. Zdobywający popularność piosenkarz Jeremy Camp – gwiazda chrześcijańskiej muzyki – wiedzie szczęśliwe życie z Melissą. Pewnego dnia na zakochanych spada dramatyczna wiadomość, że Melissa jest ciężko chora, a szanse na przeżycie są bardzo niewielkie.

źródło: UM Łęczyca