wersja testowa serwisu

Zrób plakat dla łęczyckich Zwierzolubów i wygraj nagrody! Wystartował konkurs plastyczny, sprawdź szczegóły

friends-1149841_960_720

W związku ze zbliżającym się Festynem Charytatywnym dla Bezdomnych Zwierząt przygotowano także konkurs plastyczny na plakat „Zwierzoluby Łęczyca". Organizatorem są Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęczycy oraz Grupa Zwierzoluby Łęczyca.

Głównymi celami konkursu są propagowanie idei empatii i wrażliwości do zwierząt wśród dzieci poprzez alternatywne formy uczestnictwa w kulturze społecznej oraz rozwijanie wyobraźni twórczej dzieci, a także zaangażowanie dzieci do udziału w zajęciach o tematyce Szanuję Zwierzęta i aktywne spędzanie czasu wolnego. Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku od 9 – 15 lat (szkoły podstawowe, szkoły specjalne w województwie łódzkim).

Każdy z uczestników składa do konkursu maksymalnie 1 pracę w dowolnej technice plastycznej w formacie A3. Każda praca powinna być opisana w następujący sposób: imię i nazwisko autora, wiek, adres domowy lub adres placówki nadsyłającej prace (szkoła), adres e-mail, telefon.

Wyłoniona najbardziej oryginalna praca, za którą jej autor otrzyma nagrodę główną oraz pamiątkowy dyplom, będzie Plakatem na przyszłoroczny Festyn Zwierzolubów. Wręczenie nagród nastąpi 28 marca w hali sportowej SP4 w Łęczycy podczas Festynu Charytatywnego dla Bezdomnych Zwierząt.

Prace należy oddawać do piątku, 20 marca w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 4 
im. Marii Konopnickiej w Łęczycy (ul. Ozorkowskie Przedmieście 6c). Dodatkowych informacji o konkursie udziela Agnieszka Gierowska - tel. 696 874 516, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..