wersja testowa serwisu

Groźny wypadek w Romartowie. Kilka osób poszkodowanych, kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Trwają poszukiwania

Groźny wypadek w Romartowie. Kilka osób poszkodowanych, kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Trwają poszukiwania

Wszystkie służby ratunkowe pracują w Romartowie (gm. Witonia), gdzie po godzinie 16:00 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Na drodze krajowej nr 60 doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego marki Mercedes (skierniewickie numery rejestracyjne), który wypadł z jezdni i zatrzymał się w rowie. W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane i są już pod opieką ratowników.

Jak poinformował w rozmowie z ELE24 dyżurny stanowiska kierowania, jedna osoba zbiegła z miejsca, udając się prawdopodobnie w pole kukurydzy. Rozpoczęły się poszukiwania osoby. Na miejsce dojeżdżają kolejne zastępy straży pożarnej.

Aktualizacja: 

​Na miejscu znajduje się sześć zastępów straży pożarnej oraz policja. Zespół Ratownictwa Medycznego, który wcześniej pracował na miejscu zdarzenia zabrał do szpitala dwie kobiety - obywatelki Ukrainy. Cały czas trwają poszukiwania mężczyzny, który jak się okazało był kierowcą pojazdu.

W miejscu wypadku występują utrudnienia - ruch odbywa się wahadłowo.

Aktualizacja 2: 
...

Auto wypadło z drogi i rozbiło się w rowie, kierowca zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja zabrała głos w sprawie wypadku w Romartowie - Wiadomości - ELE24 - Wiadomości Łęczyca

Zobacz zdjęcia: