wersja testowa serwisu

Lotnik Łęczyca wziął udział w turnieju o Puchar Wójta Gminy Wilczyn

Lotnik Łęczyca wziął udział w turnieju o Puchar Wójta Gminy Wilczyn

To był bardzo intensywny weekend dla zawodników Lotnika Łęczyca. Podopieczni Piotra Janiaka rozegrali dwa mecze kontrolne (więcej informacji TUTAJ) oraz wzięli udział w turnieju towarzyskim.

Miniona sobota (11 września) przyniosła turniej siatkówki o Puchar Wójta Gminy Wilczyn. Rywalami MMKS Lotnik Łęczyca byli Wilki WIlczyn oraz WKS Wieluń. Każda z drużyn rozegrała po dwa mecze.

- Turniej rozpoczęliśmy o godzinie 10.00 i graliśmy dwa mecze, jeden po drugim. Z parkietu zeszliśmy o godzinie 14.30, także maraton był długi, ale pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony. Fizycznie byliśmy dobrze przygotowani do tego turnieju. Do ostatecznego zwycięstwa brakło bardzo niewiele - relacjonuje ELE24 Robert Łukasiewicz, Prezes MMKS Lotnik Łęczyca.

Już w czwartek łęczycanie rozegrają kolejny mecz sparingowy, tym razem rywalem będzie Bzura Ozorków. Mecz odbędzie się w hali ozorkowian, początek o godzinie 19:00. Natomiast w niedzielę zawodnicy wyjadą na Mistrzostwa 12 Dywizji Zmechanizowanej, które odbędą się w Sulechowie.

Wyniki:
Lukas Wilki Wilczyn – Lotnik Łęczyca 2:3
Lotnik Łęczyca – WKS Wieluń 2:3
Lukas Wilki Wilczyn - WKS Wieluń 3:1

Klasyfikacja końcowa:
1. Lukas Wilki Wilczyn
2. Lotnik Łęczyca
3. WKS Wieluń

Lotnik: Bartczak, Leszczyński, Staniszewski, Ślósarz. Bartecki, Klimczak, Pawlikowski, Kaczmarek. Maciejek. Kiciak, Strzelczyk, Bulak.