Poznaliśmy uczestników koncertu konkursowego podczas "Nocnika". Kto wystąpi w Łęczycy?

IMG_8568
Laureat ubiegłorocznej edycji OPPT Nocnika - Zbigniew Żuk.

Czym byłby Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej "Nocnik" bez koncertu konkursowego i miniNocnika. Organizatorzy przedstawili listę zakwalifikowanych artystów, którzy powalczą o pierwsze miejsce.

Na nocnikowej scenie zlokalizowanej na dziedzińcu Zamku w Łęczycy wystąpią artyści i zespoły z całego kraju. Wśród nich są: Rafał Milcz (Kraków), Peron Wędrowny (Tupadły), Igły i Liście (Piaseczno), Michał Konstrat (Warszawa), Załoga Szklanego Jasia (Ciechanów),  Pierożek (Łódź), Pod Prąd (Brześć Kujawski), Zwrot Przez Twarz (Warszawa), Andrzej Marczyński (Wejherowo), Szymon Kamiński (Żarnowiec) oraz MuzyKuny (Jelenia Góra).

Nie zabraknie także miniNocnika. Żeby wystąpić na maxi-scenie miniNOCNIKa, wystarczy wysłać kartę zgłoszeniową pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku dużej liczby zgłoszeń organizator zastrzega sobie możliwość dokonania kwalifikacji do konkursu, dlatego warto zapoznać się zawczasu z Regulaminem Konkursu. MiniNocnik przeznaczony jest dla dzieci w wieku 4-15 lat.

Przypomnijmy, w minionym roku pierwsze miejsce w Konkursie zajął Zbigniew Żuk z Płocka, który w tym roku wystąpi w nocnym koncercie gwiazd, o którym informowaliśmy TUTAJ. Drugie miejsce przypadło zespołowi Peron Wędrowny, a trzecie - Bez Zgrzytu. Wyróżniona została także grupa Z Tylu Chmur oraz jej flecista. Relacja z ubiegłorocznej edycji "Nocnika" znajduje się TUTAJ.