wersja testowa serwisu

UKS Centrum Augustów pierwszym "domowym" rywalem Lotnika Łęczyca. Mecz już w sobotę

UKS Centrum Augustów pierwszym "domowym" rywalem Lotnika Łęczyca. Mecz już w sobotę

Siatkarskie emocje wracają do hali "Czwórki". Już w najbliższą sobotę (9 października) MMKS Lotnik Łęczyca rozegra pierwszy ligowy mecz w tym sezonie w roli gospodarza.

Po nieudanej inauguracji sezonu i przegranej w Warszawie z MOS Wola (szczegóły TUTAJ), MMKS Lotnik Łęczyca o pierwsze ligowe punkty powalczy na własnym terenie. Rywalem podopiecznych Piotra Janiaka będzie UKS Centrum Augustów. Drużyna ta w ubiegłym sezonie rywalizowała w drugiej grupie II Ligi Siatkówki Mężczyzn. UKS Centrum rozgrywki zakończył na siódmej pozycji w tabeli, gromadząc w osiemnastu meczach dwadzieścia punktów (8 wygranych, 10 przegranych).

Nowy sezon drużyna z Augustowa rozpoczęła od wygranej nad Trójką Międzyrzec Podlaski. Spotkanie to przyniosło mnóstwo emocji, jednak w końcowym rozrachunku sobotni przeciwnik Lotnika wygrał przed własną publicznością 3:2.

Przypomnijmy, że zespół z Łęczycy łączy rozgrywki ligowe z wojskowymi. Aktualnie aż dwunastu zawodników Lotnika bierze udział w zgrupowaniu przed Mistrzostwami Wojska Polskiego (więcej pisaliśmy o tym w TYM MIEJSCU). Ci, którzy zostali w domach, trenują pod okiem trenera Krzysztofa Psiurskiego, przygotowując się do sobotniego meczu. Wcześniej wspomniana "dwunastka" przerwie zgrupowanie, aby w piątek wspólnie z pozostałymi kolegami odbyć trening, a następnie powalczyć o ligowe punkty.

Co ważne, po bardzo długiej przerwie na trybuny hali przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łęczycy wrócić będą mogli kibice. Wejście dla sympatyków siatkówki przygotowane zostanie od strony osiedla KLEKS, skąd należy wejść prosto na balkon. Na parkiecie wokół boiska przebywać mogą tylko drużyny i obsługa meczu. Przed wejściem na balkon będzie wystawiony płyn do dezynfekcji rąk.

Mecz odbędzie się w sobotę, 9 października. Początek o godzinie 17:00. Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania łęczyckiej drużyny.